Translate

  • a7
  • 1
  • z
  • z1
  • k1

Vítejte na www.zapper.cz

Jsme výrobci přístrojů FRQ generátor Super Ravo Zapper, plazmový generátor ATHON 7, plazmový generátor RPZ 14 a Beck Generator. 

Tyto stránky jsou určeny všem lidem, kteří si uvědomují, že to nejcennější co na světě máme je ZDRAVÍ.

Přinášíme zde informace o možnostech prevence a účinných způsobech odstraňování různých dysfunkcí těla, o kterých se přesvědčilo již statisíce lidí na celém světě a které Vám mohou zajistit pevné a trvalé zdraví či návrat k němu.

Chceme všem lidem představit v ČR téměř neznámé možnosti posilování imunitního systému, které vedou v drtivé většině k naprosto zásadnímu zlepšení funkcí celého organismu. Tento způsob vychází z poznatků mnoha vědců např.: Dr. Royala Raymonda Rifa, Dr. Roberta C. Becka, Huldy Regehr Clarkové a dalších, a Vám nabídne unikátní a velmi účinné postupy, které nastolí v poměrně krátké době rovnováhu těla, jenž nazýváme ZDRAVÍ… Postupy, které jsou absolutně bez vedlejších následků, finančně nenáročné a které jsou opravdu v souladu s názvem první knihy Dr. Huldy Regehr Clarkové -

Revoluce v léčení nemocí

Knihy, které vydáváme se zdravím úzce souvisí a informace v nich může využívat každý člověk. Jsme jediná společnost na světě, která vlastní autorská práva na vydávání knih přímo od Dr.Clarkové a současně vyrábí přístroje Zapper. Dr.Clarková nechtěla být s jakýmkoliv výrobcem zapperů spojována, v našem případě však udělala jedinou vyjímku. To svědčí o naprosté vyjímečnosti našich výrobků.

UPOZORNĚNÍ: Společnost Z-Technology s.r.o. není lékařské zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři. FRQ generátor Super Ravo Zapper, Plazmový generátor Athon 7, plazmový generátor RPZ 14 a Beck Generator nejsou zdravotnické prostředky.

Upozornění:

Společnost Z-technology není lékařské zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři ! Naše výrobky nejsou zdravotnické prostředky! Super Ravo Zapper je frekvenční generátor. RPZ 14 je experimentální laboratorní přístroj. Athon 7 je laboratorní šumový generátor. Beck Generator je stimulátor růstu rostlin. Kocourkov.

bana2

Novinky

7.9.2017 Připravujeme..

Po dvou letech vývoje se nám podařil husarský kousek. Již brzy zveřejníme zcela revoluční výrobek, který nemá nikde ve světě obdoby

Námi dodávané přístroje jsou neustále zdokonalovány a vylepšovány. Lidé a firmy které nás kopírují, mají ve své činnosti a výrobě (často "na koleně" doma v garáži) většinou nedlouhé trvání a jejich zákazníci, kteří se nechali zlákat hezkými slovy a vymyšlenými historkami tak s lítostí zjišťují, že je dobré se držet zavedené firmy, která disponuje špičkovými odborníky a skvělým přístrojovým vybavením a zázemím. Byli jsme svědky uvedení na trh mnoha "revolučních" přístrojů, které se snažily naše ověřené a fungující generátory kopírovat. Měly jednu vadu - nefungovaly tak,  jako naše praxí ověřené přístroje. Je to většinou tím, že amatéři vyvinou cosi, co vypadá na pohled dobře a vidí hned přísun peněz za prodané cosi. Ale - fuguje to opravdu?

Pomlouvání a jistá závist je stále přítomna, Bohužel, v mnoha lidech. Nyní je na trhu v EU stále mnoho frekvenčních generátorů, mnoho svítivých trubic odvolávajících se na génia, jímž byl Dr.Royal Raymond Rife. Jak ale tyto přístroje pracují, je už pro laika těžké posoudit. Naše společnost si jde svou vlastní cestou a proto jsme tam, kde jsme. Odborníci, kteří s naší společností úzce spolupracují, jsou opravdovými odborníky a ne smyšlenými postavami. To se také ukázalo na našem již výše zmiňovaném novém výrobku, který brzy uvedeme na trh. Bude velmi těžké ho kopírovat.

Je to stejné, jako náš unikátní přístroj Athon 7, který je v současné době světovou špičkou v oblasti komerčně dostupných frekvenčních přístrojů. Athon 7 není běžný "plazmový generátor" jak nyní určitá skupina lidí tento přístroj - z naprosté a zcela zásadní neznalosti problematiky - nazývá. Je veselé a zároveň smutné, když zjistíte, jak se věci doopravdy mají. 

Děkujeme našim zákazníkům za to, že jsme se dostali na velmi vysokou úroveň, která nám umožňuje vyvíjet nové a lepší technologie. Bez vás bychom nebyli nic.

Team Z-Technology s.r.o.

 

kontakt

Korespondenční adresa, reklamace:

Z-Technology s.r.o.

P.O.Box 33

Praha 517

155 21

Při záruční opravě (24 měsíců od koupě)  zašlete kopii dokladu o úhradě.

 

Fakturační adresa: Z-Technology s.r.o., Severovýchodní II 1455/43, 141 00 Praha 4

Technické pracoviště: Praha 5 - Zličín

Tel.: +420 727 917 670, +420 775 348 565, E-mail: zapper@zapper.cz