Translate

  • a7
  • 1
  • z
  • z1
  • k1

Vítejte na www.zapper.cz

Jsme výrobci přístrojů FRQ generátor Super Ravo Zapper, plazmový generátor ATHON 7, plazmový generátor RPZ 14 a Beck Generator. 

Tyto stránky jsou určeny všem lidem, kteří si uvědomují, že to nejcennější co na světě máme je ZDRAVÍ.

Přinášíme zde informace o možnostech prevence a účinných způsobech odstraňování různých dysfunkcí těla, o kterých se přesvědčilo již statisíce lidí na celém světě a které Vám mohou zajistit pevné a trvalé zdraví či návrat k němu.

Chceme všem lidem představit v ČR téměř neznámé možnosti posilování imunitního systému, které vedou v drtivé většině k naprosto zásadnímu zlepšení funkcí celého organismu. Tento způsob vychází z poznatků mnoha vědců např.: Dr. Royala Raymonda Rifa, Dr. Roberta C. Becka, Huldy Regehr Clarkové a dalších, a Vám nabídne unikátní a velmi účinné postupy, které nastolí v poměrně krátké době rovnováhu těla, jenž nazýváme ZDRAVÍ… Postupy, které jsou absolutně bez vedlejších následků, finančně nenáročné a které jsou opravdu v souladu s názvem první knihy Dr. Huldy Regehr Clarkové -

Revoluce v léčení nemocí

Knihy, které vydáváme se zdravím úzce souvisí a informace v nich může využívat každý člověk. Jsme jediná společnost na světě, která vlastní autorská práva na vydávání knih přímo od Dr.Clarkové a současně vyrábí přístroje Zapper. Dr.Clarková nechtěla být s jakýmkoliv výrobcem zapperů spojována, v našem případě však udělala jedinou vyjímku. To svědčí o naprosté vyjímečnosti našich výrobků.

UPOZORNĚNÍ: Společnost Z-Technology s.r.o. není lékařské zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři. FRQ generátor Super Ravo Zapper, Plazmový generátor Athon 7, plazmový generátor RPZ 14 a Beck Generator nejsou zdravotnické prostředky.

Upozornění:

Společnost Z-technology není lékařské zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři ! Naše výrobky nejsou zdravotnické prostředky! Super Ravo Zapper je frekvenční generátor. RPZ 14 je experimentální laboratorní přístroj. Athon 7 je laboratorní šumový generátor. Beck Generator je stimulátor růstu rostlin. Kocourkov.

bana2

https://www.reflex.cz/clanek/reportaze/93563/sarlatan-z-petrin-vydelava-na-umirajicich-lidech-za-14-tisic-vyleci-rakovinu-i-parazity-v-riti.html

Je jen málo novinářů, kteří pracují tak, jako americký novinář Barry Lynes, autor knihy Léčba rakoviny, která fungovala. Zpočátku silně skeptický Lynes po prozkoumání mnoha dokumentů postupně měnil názor. Poté pobouřený křivdami a fakty o zničení Rifeho díla se rozhodl odhalit vše, co se tehdy událo.

Je škoda, že většina senzacechtivých novinářů si neprostuduje problematiku detailně.

Je škoda, že i po tolika letech naší práce jsou zde stále lidé, kteří přinášejí široké veřejnosti velice zvláštní informace.

Doporučujeme panu autorovi, aby si našel 2 hodiny času a shlédl film o Dr. Raymondu Rifovi. Možná že z jeho obličeje poté vymizí výraz revolucionáře, který odhaluje šarlatány v zájmu veřejnosti. Film je zde: http://zapper.cz/eshop/cs/zappery-a-prislusenstvi/15-film-vzestup-a-pad-vedeckeho-genia.html

Team Z-Technology s.r.o.