Translate

  • a7
  • 1
  • z
  • z1
  • k1

Vítejte na www.zapper.cz

Jsme výrobci přístrojů FRQ generátor Super Ravo Zapper, plazmový generátor ATHON 7, plazmový generátor RPZ 14 a Beck Generator. 

Tyto stránky jsou určeny všem lidem, kteří si uvědomují, že to nejcennější co na světě máme je ZDRAVÍ.

Přinášíme zde informace o možnostech prevence a účinných způsobech odstraňování různých dysfunkcí těla, o kterých se přesvědčilo již statisíce lidí na celém světě a které Vám mohou zajistit pevné a trvalé zdraví či návrat k němu.

Chceme všem lidem představit v ČR téměř neznámé možnosti posilování imunitního systému, které vedou v drtivé většině k naprosto zásadnímu zlepšení funkcí celého organismu. Tento způsob vychází z poznatků mnoha vědců např.: Dr. Royala Raymonda Rifa, Dr. Roberta C. Becka, Huldy Regehr Clarkové a dalších, a Vám nabídne unikátní a velmi účinné postupy, které nastolí v poměrně krátké době rovnováhu těla, jenž nazýváme ZDRAVÍ… Postupy, které jsou absolutně bez vedlejších následků, finančně nenáročné a které jsou opravdu v souladu s názvem první knihy Dr. Huldy Regehr Clarkové -

Revoluce v léčení nemocí

Knihy, které vydáváme se zdravím úzce souvisí a informace v nich může využívat každý člověk. Jsme jediná společnost na světě, která vlastní autorská práva na vydávání knih přímo od Dr.Clarkové a současně vyrábí přístroje Zapper. Dr.Clarková nechtěla být s jakýmkoliv výrobcem zapperů spojována, v našem případě však udělala jedinou vyjímku. To svědčí o naprosté vyjímečnosti našich výrobků.

UPOZORNĚNÍ: Společnost Z-Technology s.r.o. není lékařské zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři. FRQ generátor Super Ravo Zapper, Plazmový generátor Athon 7, plazmový generátor RPZ 14 a Beck Generator nejsou zdravotnické prostředky.

Upozornění:

Společnost Z-technology není lékařské zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři ! Naše výrobky nejsou zdravotnické prostředky! Super Ravo Zapper je frekvenční generátor. RPZ 14 je experimentální laboratorní přístroj. Athon 7 je laboratorní šumový generátor. Beck Generator je stimulátor růstu rostlin. Kocourkov.

bana2

Setkání terapeutů pracujících s přístrojem F-Scan
 
Zveřejňujeme zde informace o školení pro EFEKTIVNÍ práci s přístroje F-scan které se uskuteční 9. listopadu 2019 ( V NR je nesprávně uvedeno 9. října ) od 10 hod. v Praze.
Školení povede přední evropský odborník, přímý spolupracovník výrobce přístrojů F-Scan. Na setkání vystoupí také několik odborníků se svými zkušenostmi.
Školení bude v Českém jazyce.
Po absolvování školení stoupá efektivita aplikací FT o 70-90%. Jde o velký přínos pro vaše klienty.
Poprvé bude předváděno měření na přístroji F-Scan tak, jak ho dosud v ČR nikdo neprezentoval. Pokud
přístroj F-Scan 3 nebo F-Scan 4 vlastníte, neváhejte. Poznáte opravdové možnosti tohoto unikátního
přístroje. Získáte následně výhodu přesných a cílených terapeutických postupů.
Na tomto setkání by mělo být také několik zahraničních terapeutů, jednáme o účasti osobností,
kterými jsou Andreas Kalcker s ředitelem laboratoří kde mj. probíhá výzkum ClO2
Na setkání budou také zveřejněny informace o oficiální organizaci pro terapeuty.
Přesné místo školení bude upřesněno zájemcům po zaslání přihlášky.
Počet míst je omezen, přihlášky posílejte výhradně na mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Cena školení - 1200 Kč