Athon 5

athon 5

Plazmový generátor Athon 5 vychází z našeho skvělého a osvědčeného modelu Athon 7.

Athon 5 je přístroj, který využívá veškeré praktické funkce přístroje Athon 7 a produkuje stejný výstupní signál. Jiné jsou zde síťové filtry a vynechány některé ne příliš využívané funkce. Konstrukce je oproti Athon 7 menší a praktičtější.

Jde přístroj, který generuje shodný signál, se kterým pracoval Dr. Rife. Tento signál,  je možno využít ke zkoušení odolnosti elektroniky, zároveň si můžete zařídit svou domácí, soukromou laboratoř a testovat účinky frekvencí na mikroorganismy.

Plazmový generátor Athon 5 splňuje veškeré požadavky na el. přístroje pro domácí použití. 

Athon 5 není zdravotnický prostředek a není zamýšlen jako přístroj pro jakékoliv ovlivňování či snad léčení nemocí. Athon 5 je v současnosti absolutní světovou špičkou.Žádný jiný výrobce nenabízí přístroj s původním Rifeho signálem.

Přístroj Athon 5 má mj. automatické dolaďování s ohledem na okolí přístroje, tedy vlastní diagnostiku pro udržení správné nosné a působící frekvence. Tato unikátní vlastnost je základní podmínkou v úspěšnosti a přesnosti používání. S přístrojem Athon 5 se můžete pokušet ničit DNA známých patogenů, na základě přesných výpočtů, které každému našemu zákazníkovi jenž tento přístroj vlastní, můžeme kdykoliv spočítat na základě jeho písemné žádosti.

Opakujeme, že Athon 5 není zdravotnický prostředek !

 

 

Korespondenční adresa, reklamace

Z-Technology s.r.o.

P.O.Box 33, Praha 517, 155 21

Při záruční opravě (24 měsíců od koupě)  zašlete kopii dokladu o úhradě.

Fakturační adresa

Z-Technology s.r.o.,

Severovýchodní II 1455/43, 141 00 Praha 4

Technické pracoviště: Praha 5 - Zličín

Tel.: +420 727 917 670,
E-mail: zapper@zapper.cz