Antoine Prioré

priore antoineFrancouzský výzkumník a vědec Antoine Prioré konstruoval a testoval v průběhu let 1950 až 1970 elektroterapeutické léčivé přístroje s překvapující účinností.

Ve stovkách a stovkách přísně kontrolovaných testů s laboratorními zvířaty léčil jeho přístroj širokou paletu nejtěžších druhů smrtelných nemocí, na které nemáme účinné léky dodnes.

Prioré demonstroval téměř 100 % účinnost svého přístroje na všechny druhy smrtelných rakovin v tisících, pečlivě zdokumentovaných laboratorních zkouškách se zvířaty. Tyto výsledky byly předloženy lékařům kolem roku 1960.

Skvělé výsledky – odsouzení a perzekuce… stejná „odměna“ za léta tvrdé práce výzkumů a pokusů. Antoine Prioré i přesto staví novou a komplikovanější verzi svého zařízení a tajně se schází s tucty těžce nemocných onkologických pacientů (na pohřbu Antoineho Prioré byla přítomna malá skupina starších lidí, které Prioré vyléčil z "beznadějných" nemocí v šedesátých letech)

R.1953 Prioré začal léčit pacienty, jejichž stádia rakoviny byly určeny jako beznadějné. Prioré dokázal zakonzervovat těžké formy Hodgkinsonovy nemoci, případy rakoviny hrtanu, atd. Výzkum se po několika podivných neúspěšných demonstracích zastavil z důvodů nedostatku finančních prostředků Priorého a v r. 1981 je Prioré stižen srdečním záchvatem, z něhož se už naplno nezotaví. Zemřel v květnu 1983 po dlouhém období celkového vyčerpání organismu a tajemství úspěchu jeho přístrojů bylo navždy ztraceno..

Pierre Emeury, president francouzské akademie věd později napsal, že objev Antoineho Prioré byl nejdůležitější lékařský objev celého století.

Potlačování takových revolučních objevů zůstane jedním z ohavných příkladů dogmatu odpovědných úředníků a někdy bohužel i lékařů - blokovat a ignorovat zcela nové, inovační výzkumy a výsledky.